Wspinanie Maltatal

Cena1 800 PLN
Program wyjazdu na wspinanie zimowe - dolina Maltatal

To oferta dla amatorów wspinaczki lodowej. Dolina Maltatal leży na południu Austrii w rejonie Karyntia we wschodniej części Parku Narodowego Wysokie Taury. Ukształtowana została przez lodowiec i w dolnej części ma formę charakterystyczną dla tego typu dolin, a wyżej przybiera formę kanionu o stromych zboczach na których jest ogromna ilość wodospadów - zimą przekształcających się w lodospady. Dolina ta to raj dla wspinaczy lodowych i drytoolowych - krótkie i bezpieczne podejścia oraz nieskończona liczba lodospadów jedno i wielo wyciągowych, łatwych i trudnych. Każdy może znaleźć coś dla siebie.
Spotkanie w miejscowości Maltatal o godzinie 17.00 w celu omówienia planów na kolejne  dni . Pierwszego dnia szkolenie z podstaw bezpieczeństwa i asekuracji oraz techniki wspinania w lodzie. W kolejnych dniach wspinanie na lodospadach - w zależności od panujących warunków i umiejętności uczestników przewodnik na miejscu zaproponuje najciekawsze lodospady.


Koszt wyjazdu:
1 800 PLN (od 1 osoby)*
*cena dla 1 osoby przy 4 osobach uczestniczących


Zawiera:

  • Koszty międzynarodowego przewodnika IVBV (1 przewodnik dla max 4 osób)
  • Koszty wypożyczenia sprzętu tj. zestaw lawinowy, raki, czekan, uprząż, kask, karabinki.
  • Ubezpieczenie od ewentualnych akcji ratunkowych i kosztów leczenia


Ważne:
Lista potrzebnego sprzętu zostanie wysłana po dokonaniu rezerwacji wyjazdu.


Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub celu wyjazdu w zależności od warunków pogodowych, zagrożenia lawinowego lub innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wiadomość