Freeride Zillertal

Cena1 300 PLN
Program wyjazdu narciarskiego - Freeride Zillertal - Mayerhofen
Rejon Zillertall położony jest ok. 40km przed Innsbruckiem a składa się na niego 5 dużych ośrodków narciarskich, które łącznie dysponują 174 wyciągami i kolejkami narciarskimi. Dzięki temu są tam nieograniczone możliwości jazy poza trasami . W rejonie mamy ponad 60 różnych możliwości zjazdów poza trasą o przewyższeniu od 1.000 do 2.000 m. Tym samym jest to jedno w największych centrów freeridu w Alpach austriackich. Zillertal oferuje jazdę  o zróżnicowanych trudnościach tym samym jest idealną propozycją zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących amatorów freeridu.

Ramowy program wyjazdu

Każdego dnia spotykamy się rano pod kolejką i jeździmy dopóki starczy sił! Jazda odbywa się pod opieką Międzynarodowych Przewodników IVBV. Spotkanie w miejscowości Mayerhofen o godzinie 18.00 w celu omówienia planów na kolejne  dni . Dokładne miejsce spotkania zostanie podane. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. Służymy pomocą w doborze sprzętu freeride. Na bieżąco udzielamy wskazówek dotyczących techniki jazdy.

Koszt wyjazdu:
1 300 PLN (od 1 osoby)*
*cena dla 1 osoby przy 5 osobach uczestniczących

Zawiera:

  • Koszty międzynarodowego przewodnika IVBV (1 przewodnik dla max 5 osób)
  • Koszty wypożyczenia sprzętu tj. zestaw lawinowy, raki, czekan, uprząż, kask, karabinki.
  • Ubezpieczenie od ewentualnych akcji ratunkowych i kosztów leczenia
Ważne:
Lista potrzebnego sprzętu zostanie wysłana po dokonaniu rezerwacji wyjazdu.


Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub celu wyjazdu w zależności od warunków pogodowych, zagrożenia lawinowego lub innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wiadomość