Freeride Monte - Rosa

Cena1 400 PLN
Program wyjazdu narciarskiego - Freeride Monte - Rosa

Rejon MONTE ROSA to jeden z większych i najlepszych rejonów freerajdowych w Alpach. Poza trasą jeździć można zarówno po stronie włoskiej jak i szwajcarskiej. Oferuje wspaniałą jazdę off piste, jakiej nie znajdziecie w rejonie. Wiele freeridów jest łatwo dostępnych z kolejek narciarskich, ale możliwe są również zjazdy z wykorzystaniem śmigłowca, tak zwane heliski. Szczyty w najbliższym otoczeniu przekraczają wysokość 4.500 metrów i dają nieskończone możliwości zjazdów  w przepięknej scenerii Alp.

Spotkanie w miejscowości Staffal o godzinie 18.00 w celu omówienia planów na kolejne  dni jazdy. Dokładne miejsce spotkania zostanie podane. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. Każdego dnia spotykamy się o godzinie pod kolejką i jeździmy dopóki starczy sił! Na bieżąco instruktor/przewodnik udzieli wskazówek dotyczących techniki jazdy.


Koszt wyjazdu:
1 400 PLN (od 1 osoby)*
*cena dla 1 osoby przy 5 osobach uczestniczących


Zawiera:

  • Koszty międzynarodowego przewodnika IVBV (1 przewodnik dla max 5 osób)
  • Koszty wypożyczenia sprzętu tj. zestaw lawinowy, raki, czekan, uprząż, kask, karabinki.
  • Ubezpieczenie od ewentualnych akcji ratunkowych i kosztów leczenia


Ważne:
Lista potrzebnego sprzętu zostanie wysłana po dokonaniu rezerwacji wyjazdu.


Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub celu wyjazdu w zależności od warunków pogodowych, zagrożenia lawinowego lub innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wiadomość