Freeride Krippenstein

Cena1 100 PLN
Krippenstein Freesport Ski Arena  położona jest w górnej  Austrii w masywie Dachstein. Jest to jeden z najsłynniejszych ośrodków dla Freeriderów. Ponad 30 kilometrów różnych wariantów,ambitne linie  i duże ilości śniegu stwarzają rewelacyjne warunki do narciarskiego szaleństwa w puchu. Stoki okolicznych szczytów są bardzo zróżnicowane i oferują  jazdę w terenie przy różnicy wzniesień ponad 1.500m. To jest to o czym marzą entuzjaści narciarstwa poza trasowego!


Ramowy program wyjazdu
Spotkanie w miejscowości Hallstatt o godzinie 18.00 w celu omówienia planów na kolejne dni jazdy. Każdego dnia spotykamy się rano pod kolejką i jeździmy dopóki starczy sił! Jazda odbywa się pod opieką Międzynarodowych Przewodników IVBV. Na bieżąco  udzielamy wskazówek dotyczących techniki jazdy. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. Oferujemy pomoc w doborze sprzętu freeride.


Koszt wyjazdu:
1 100 PLN (od 1 osoby)*
*cena dla 1 osoby przy 5 osobach uczestniczących


Zawiera:
Koszty międzynarodowego przewodnika IVBV (1 przewodnik dla max 5 osób)
Koszty wypożyczenia sprzętu tj. zestaw lawinowy, raki, czekan, uprząż, kask, karabinki.
Ubezpieczenie od ewentualnych akcji ratunkowych i kosztów leczenia


Ważne:
Lista potrzebnego sprzętu zostanie wysłana po dokonaniu rezerwacji wyjazdu.


Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub celu wyjazdu w zależności od warunków pogodowych, zagrożenia lawinowego lub innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wiadomość