Freeride Chamonix

Cena1 600 PLN
Rejon Chamonix bez wątpienia można nazwać centrum sportów zimowych. Ta alpejska miejscowość nad która góruje najwyższy szczyt Alp – Mont Blanc każdego roku przyciąga nieskończone rzesze turystów latem, a zimą narciarzy. Jeździć można zarówno po  jak i poza trasami w pięknej scenerii lodowców i strzelistych wierzchołków alpejskich. W rejonie Chamonix można wykonać wiele fajnych zjazdów w tym najbardziej kultowy lodowcem Valle Blanche i dalej przez lodowiec Mer de glace. Wiele freeridów jest łatwo dostępnych z kolejek narciarskich, ale możliwe są również zjazdy z wykorzystaniem śmigłowca, tak zwane heliski. Dzięki wielu możliwościom jakie daje ten rejon zarówno początkujący jak i osoby zaawansowane znajdą coś dla siebie.


Ramowy program wyjazdu
Każdego dnia spotykamy się rano pod kolejką i jeździmy dopóki starczy sił! Jazda odbywa się pod opieką Międzynarodowych Przewodników IVBV.
Spotkanie w Chamonix o godzinie 18.00 w celu omówienia planów na kolejne  dni jazdy . Dokładne miejsce spotkania zostanie podane. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. Oferujemy pomoc w doborze sprzętu narciarskiego. Istnieje możliwość trudniejszych technicznie zjazdów i heliski, po wcześniejszych uzgodnieniach!


Koszt wyjazdu:
1 600 PLN (od 1 osoby)*
*cena dla 1 osoby przy 5 osobach uczestniczących.


Zawiera:
Koszty międzynarodowego przewodnika IVBV (1 przewodnik dla max 5 osób)
Koszty wypożyczenia sprzętu tj. zestaw lawinowy, raki, czekan, uprząż, kask, karabinki.
Ubezpieczenie od ewentualnych akcji ratunkowych i kosztów leczenia


Ważne:
Lista potrzebnego sprzętu zostanie wysłana po dokonaniu rezerwacji wyjazdu.


Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub celu wyjazdu w zależności od warunków pogodowych, zagrożenia lawinowego lub innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wiadomość